Nadbużańskim tropem – rowerem wśród natury

  • 26.07.2022, 16:06 (aktualizacja 26.07.2022, 16:08)
  • Ewelina Michalska
Nadbużańskim tropem – rowerem wśród natury
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Mircze, Gmina Mircze, Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu oraz Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Zamościu serdecznie zapraszają na wydarzenie „Nadbużańskim tropem – rowerem wśród natury”, które odbędzie się 7.08.2022 r. o godz. 11:30 w Kryłowie (Gm. Mircze).

Malownicze obszary, bogactwo przyrody, kultury i historii połączone z edukacją przyrodniczą. Wszystkie te atrakcje podczas przejazdu trasą o długości 37 km. Brzmi ciekawie? Celem przejazdu jest "ustrzelenie" (sfotografowanie) zwierzyny łownej, która znajdować się będzie na rozmieszczonych makietach. Dodatkowo punktowane będą zdjęcia spotkanej na trasie dzikiej zwierzyny. Wszystko to, z udziałem sygnalistów myśliwskich.  Ponadto w programie występy lokalnych zespołów muzycznych oraz gwiazdy wieczory – zespołu Baciary. Do tego duża dawka edukacji w namiocie Lasów Państwowych i możliwość sprawdzenia swoich wiadomości podczas konkursu wiedzy z zakresy łowiectwa, leśnictwa i ochrony przyrody, w którym będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Zaprezentują się również Koła Gospodyń Wiejskich, których przedstawicielki na Państwa oczach przygotują wspaniałe dania kuchni myśliwskiej. Dla każdego komu będzie mało wysiłku po rajdzie, ZUMBA!

Informacja nadesłana

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe