Zapraszamy na piknik ph. „Trzeźwo-zdrowo-na sportowo” do Biłgoraja

  • 01.08.2022, 11:31 (aktualizacja 01.08.2022, 11:36)
  • Małgorzata Kryk
Zapraszamy na piknik ph. „Trzeźwo-zdrowo-na sportowo” do Biłgoraja
Już w najbliższą niedzielę (07.08) na terenach rekreacyjnych Zalewu „Bojary” zorganizowany zostanie piknik pn. „Trzeźwo-zdrowo-na sportowo".

Niedzielny blok imprez został podzielony na część „sportową”, bo o godz. 11.00 zaplanowano biłgorajski Cross Duathlon, czyli wyścig sztafetowy. Natomiast po południu, bo o godz. 14.30 odbędą się liczne atrakcje. Dla uczestników wydarzenia zaplanowano: konkursy ,,trzeźwościowe’’, maraton pływacki, wyścigi kajakowe oraz zabawę ph.,,Sitobranie’’ – IV Mistrzostwa Biłgoraja w ,,Poszukiwaniu skarbów’’. O godz. 16.30 odbędzie się  XXII.,,Bieg Abstynenta’’, który poprowadzi wokół Zalewu Bojary. Uczestnicy biegu otrzymają koszulki, a najszybszym zawodnikom na linii mety wręczone będą puchary. W trakcie imprezy zaplanowano także: pokazy ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy medycznej oraz przejażdżki na motorówce.
 

Program imprezy:

11:00 - Biłgorajski Cross Duathlon - Zapisy (start indywidualny KLIK,  wyścig sztafetowy KLIK)

14:30 - Konkursy ,,trzeźwościowe’’

15:00 - Mini - maraton pływacki

         - Wyścigi kajakowe

15:30 - ,,Sitobranie’’ – IV Mistrzostwa Biłgoraja w ,,Poszukiwaniu skarbów’’

16:30 -  XXII ,,Bieg Abstynenta’’ (rekreacyjny bieg wokół Zalewu Bojary)

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe