XXIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS

  • 01.08.2022, 16:12
  • Joanna Suszko
XXIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS
W niedzielę (31 lipca) na stadionie miejskim oraz obiektach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczebrzeszynie, odbyły się 23. Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno – Sportowe LZS.

Ponadto były to 8 Letnie Igrzyska Seniorów oraz Igrzyskach „Aktywna Wieś. O szczegółach i konkurencjach opowiedział nam Konrad Firek, wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Igrzyska wyłoniły także drużyny na zawody centralne – dodał Konrad Firek

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojewódzkie Igrzyska w Szczebrzeszynie to wyróżnienie na naszego regionu, podkreślał starosta Powiatu Zamojskiego, Stanisław Grześko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz państwowych i samorządowych. Listy okolicznościowe przesłali minister aktywów państwowych, wicepremier Jacek Sasin oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. Obecne były także posłanki Beata Strzałka i Monika Pawłowska.

W tych igrzyskach chodzi o rekreację, ale apetyt na zwycięstwo też jest – zaznacza jedna z uczestniczek igrzysk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na igrzyska, już nie po raz pierwszy, przybył gościnnie Andrzej Strejlau, były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie zorganizowało Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie w partnerstwie z: Ministerstwem Sportu i Turystyki, Urządem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie, Starostwem Powiatowym w Zamościu, Urzędem Miejskim w Szczebrzeszynie, Powiatowym i Miejskim Zrzeszeniem LZS w Zamościu, Szkołą Podstawowa Nr 1 w Szczebrzeszynie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Szczebrzeszynie.

Na szerszą relację z igrzysk zapraszamy w ramach audycji samorządowej Powiatu Zamojskiego w najbliższą sobotę 6 sierpnia po godz. 11.00.

 

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe