Nabożeństwo pierwszych sobót połączone z procesją różańcową ulicami Zamościa

  • 03.08.2022, 09:03
  • Ewelina Michalska
Nabożeństwo pierwszych sobót połączone z procesją różańcową ulicami Zamościa
Wspólnota Męskiego Różańca w Zamościu wraz ze swoim opiekunem ks. Waldemarem Szczepaniukiem zaprasza wszystkich chętnych, całe rodziny na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca połączone z procesją różańcową ulicami miasta Zamościa.

Nabożeństwo rozpocznie się 6 sierpnia o godz 9.00 w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.

Przywołując słowa papieża Benedykta XVI z jego wizyty w Fatimie w 2010 r. podczas której mówił on: "Nie bądźcie widzami, ale uczestnikami orędzia fatimskiego" zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi poprzez uczestnictwo w pierwszych sobotach miesiącach. Maryja w Fatimie gorąco zachęcała do tego nabożeństwa oraz podała dwa warunki nawrócenia Rosji. Pierwszym było poświęcenie przez papieża Rosji Jej Niepokalanemu Sercu, zaś drugim warunkiem była komunia święta wynagradzająca w pierwsze soboty miesiąca. Droga Siostro i drogi Bracie, jeśli zatem leży Ci na sercu prośba Matki Bożej oraz pokój na Ukrainie i w całej Europie prosimy nie pozostań obojętny na wezwanie naszej najlepszej Mamy, ale włącz się w nabożeństwo pierwszych sobót. Jeśli z różnych względów nie możesz dołączyć do nas w najbliższą sobotę w Zamościu, uczestnicz u siebie w parafii. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe