Policjantka z Zamościa Monika Mazur na podium Górskich Mistrzostw Policji w Kolarstwie Szosowym

  • 03.08.2022, 11:23 (aktualizacja 03.08.2022, 12:15)
  • Małgorzata Kryk
Policjantka z Zamościa Monika Mazur na podium Górskich Mistrzostw Policji…
W sobotę (30.07) rozpoczął się największy, słynny na skalę światową wyścig kolarski Tour de Pologne. Peleton odwiedzi m.in. województwa: świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie i małopolskie. Pierwszy etap poprowadził z Kielc do Lublina, a w niedzielę (31.07) czołówkę najlepszych kolarzy gościliśmy w Zamościu.

W ramach wyścigu w niedzielę (31.07) w Arłamowie odbył się także Orlen Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. O tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym rywalizowali policjanci i pracownicy Policji z całego kraju. W gronie najlepszych znalazła się policjantka z Zamościa Monika Mazur, która przekroczyła linię mety jako druga. O pokonaniu trudnej trasy poinformowała st. asp. Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Monika Mazur na co dzień służbę pełni w zamojskiej komendzie Policji. Jednak w gronie najlepszych znalazł się także policjant ze Szczebrzeszyna Radosław Wasilewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka puchary i medale najlepszym policyjnym kolarzom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak oraz nadinsp. Dariusz Zięba - Dowódca Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji "BOA", który również brał udział w wyścigu. Monice Mazur i Radosławowi Wasilewskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe