Remont Bramy Lwowskiej, utrudnienia w ruchu pieszym

  • 04.08.2022, 08:09 (aktualizacja 04.08.2022, 08:12)
  • Małgorzata Kryk
Remont Bramy Lwowskiej, utrudnienia w ruchu pieszym
Rozpoczęto prace remontowe Starej Bramy Lwowskiej w Zamościu. Jest to jedna z czterech bram prowadzących na Stare Miasto.

Znajduje się ona w pobliżu Nadszańca. Obecnie prowadzone są prace wysokościowe ,wiec ze względu na bezpieczeństwo nie możliwy jest ruch pieszy i rowerowy. W ramach jednego z etapów rewitalizacji wzmocniona zostanie konstrukcja sklepienia i ściany bramy. Prace będą polegały na konserwacji elewacji i tyłu attyki oraz położeniu nowego tynku konserwacji. Całość prac zabezpieczają rusztowania i siatka, a o utrudnieniach w ruchu pieszym, informują znaki informacyjne o prowadzonych pracach wysokościowych. Na czas remontu brama jest zamknięta i jest niedostępna dla mieszkańców i turystów.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe