Pielgrzymi wyruszyli z Biłgoraja

  • 04.08.2022, 12:33
  • Joanna Ferens
Pielgrzymi wyruszyli z Biłgoraja
Trwa jubileuszowa, 40. Piesza Pielgrzymka Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej na Jasną Górę i dziś pielgrzymi w dalszą drogę wyruszyli z Biłgoraja.

Wciąż można do nich dołączyć, do czego zachęcał w rozmowie dyrektor pielgrzymki, ks. Marek Mazurek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak każdego roku pielgrzymce przyświeca konkretny temat i hasło – tłumaczył ojciec duchowny pielgrzymki, ks. Mariusz Skakuj:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Już po raz 24 na Jasną Górę pielgrzymuje Elżbieta Skwarek, która zapewnia pątnikom pomoc medyczną:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po mszy św. w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju pielgrzymi wyruszyli w dalszą drogę, zatrzymując się na odpoczynek w parafii św. Michała Archanioła w Soli. Na trasie znajdują się także pielgrzymi z Lubaczowa, którzy rano modlili się w Tarnogrodzie i z Tomaszowa Lubelskiego, którzy zatrzymali się w Majdanie Starym.

Pielgrzymi na Jasną Górę dotrą 13 sierpnia w godzinach popołudniowych, gdzie pielgrzymka zakończy się wspólną mszą św. i Apelem Jasnogórskim.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (77)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe