Dzieci z Ukrainy wypoczywały w Tomaszowie

  • 08.08.2022, 10:11
  • Ewa Monastyrska
Dzieci z Ukrainy wypoczywały w Tomaszowie UM Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski od pierwszego dnia wojny, jaka toczy się na Ukrainie, wspierał mieszkańców Ukrainy zgodnie z potrzebami.

W czasie wakacji Urząd Miasta wraz z Euroregionem Roztocze zaprosił dzieci z Wasilkowa na dwa turnusy na Roztocze. O szczegółach inicjatywy powiedział burmistrz miasta, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turnusy, które odbyły się w minionych tygodniach miały duże znaczenie dla dzieci i młodzieży, co zauważyli szczególnie ich opiekunowie i nauczyciele. Rozmowę przetłumaczyła Iwona Misiewicz, tłumacz. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Uczestnicy zachwyceni byli architekturą, krajobrazami i licznymi atrakcjami, w których mieli szansę wziąć udział. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat młodzieży, która korzystała z gościnności Tomaszowa Lubelskiego w najbliższą sobotę, 13 sierpnia, w audycji samorządowej realizowanej przy współpracy z Urzędem Miasta. Już teraz możemy powiedzieć, że nie są to ostatnie wakacje na terenie Tomaszowa  zorganizowane dla dzieci z Ukrainy w tym roku.

 

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe