Ósmy dzień 40.Pieszej Pielgrzymki Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę

  • 09.08.2022, 11:07
  • Łukasz Kot
Ósmy dzień 40.Pieszej Pielgrzymki Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę http://pielgrzymka.zamojskolubaczowska.pl/index.php/layout/sep2022
Trasa wiedzie ze Staszowa do Chmielnika

Dziś już ósmy dzień (09.08.2022) wspólnego wędrowania pielgrzymów z terenu Diecezji zamojsko-lubaczowskiej na Jasną Górę. Trasa wiedzie ze Staszowa do Chmielnika przez takie miejscowości jak Kurozwęki, Szydłów, Jarząbki, Gnojno, Zrecze, Łagiewniki i Przededworze. Na trasie jest Joanna Suszko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Intencja, która towarzyszy dzisiejszemu pielgrzymkowemu dniu brzmi: ,,Za małżonków obdarzonych potomstwem, aby mieli odwagę je przyjąć. Aby nie lękali się trudności i przeciwności, które stają na ich drodze. Oby każde poczęte życie mogło się rozwijać w prawdziwej miłości jako znak sprzeciwu wobec aborcji, która niszczy nowe życie, dar od Boga".

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasze studio pielgrzymkowe rozpocznie się od godz 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie przedstawimy relację z trasy po niej o 17.35 konferencja pielgrzymkowa, o 18.00 Msza św., o 19.00 Różaniec, zaś o godzinie 20.00 Apel jasnogórski z trasy pielgrzymki i podsumowanie dnia w Chmielniku.

 

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe