Otwarta Akcja Poboru Krwi pn. "Krwiodawcze służby poborowe" w Gminie Zamość

  • 09.08.2022, 13:47 (aktualizacja 09.08.2022, 14:13)
  • Ewelina Michalska
Otwarta Akcja Poboru Krwi pn. "Krwiodawcze służby poborowe" w Gminie Zamość
Już w najbliższą niedzielę (14.08) w świetlicy wiejskiej w Mokrem w godz. od 08:00 do 14:00 odbędzie się Otwarta Akcja Poboru Krwi pn. "Krwiodawcze służby poborowe".

Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zaprasza Maria Juszczak - Sowińska, prezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jest to już czwarta w tym roku akcja poboru krwi organizowana przez Samorząd Gminy Zamość i Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość - dodaje Bartłomiej Pikuziński, sekretarz Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, akcja poboru krwi odbędzie się w najbliższą niedzielę (14.08) w godzinach od 08:00 do 14:00 w świetlicy wiejskich w Mokrem.

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe