Dziewiąty dzień 40.Pieszej Pielgrzymki Z-L Jasną Górę

  • 10.08.2022, 12:22 (aktualizacja 10.08.2022, 12:37)
  • Adrianna Czugała
Dziewiąty dzień 40.Pieszej Pielgrzymki Z-L Jasną Górę www.pielgrzymka.info
Pątnicy po porannej mszy dalej ruszyli w drogę

Podczas dzisiejszej porannej Mszy Świętej, w której uczestniczyli pielgrzymi diecezji zamojsko-lubaczowskiej, kontynuowano tradycję zapoczątkowaną 40 lat temu. Co roku podczas pielgrzymkowej Mszy w Chmielniku homilię wygłasza diakon. W tym roku był to ks. diakon Michał Kot. Liturgię przygotowała grupa ziemi biłgorajskiej, a mszy przewodniczył proboszcz parafii Chmielnik, ks. dziekan Waldemar Krochmal. O byciu dla drugiego człowieka, głosił w homilii ks. diakon Michał Kot.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O pielgrzymkowych planach na dziewiąty dzień drogi na Jasną Górę mówią korespondenci Katolickiego Radia Zamość, Paweł Michalski i Joanna Suszko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachęcamy do słuchania Studia Pielgrzymkowego w Katolickim Radiu Zamość po godzinie 15.00 i po godz. 17.00.

Adrianna Czugała

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe