KT Return Zamość zaprasza do udziału w turniejach tenisowych

  • 11.08.2022, 13:16 (aktualizacja 11.08.2022, 14:49)
  • Małgorzata Zaręba
KT Return Zamość zaprasza do udziału w turniejach tenisowych
W Zamościu w najbliższym czasie odbędzie się Memoriał Martynki Schütz i Zuzi Teresińskiej. To wydarzenie odbędzie się w dn. 20-21.08. Natomiast w dn. 16-18.09 odbędzie się Memoriał Jurka Osoby.

Jeśli warunki pogodowe dopiszą turnieje rozegrane zostaną na zewnętrznych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu. Memoriał, który poświęcony będzie Jerzemu Osobie odbędzie się w wielu kategoriach adresowanych do kobiet i mężczyzn oraz par mieszanych. Na kortach rozegrane zostaną zarówno mecze singlowe i deblowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Osoba od młodych lat związany był ze sportem i reprezentował barwy Returnu w kategorii wiekowej +75. Z wypowiedzi archiwalnej możemy usłyszeć, że grę w tenisa rozpoczął późno, bo dopiero w wieku 62 lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Postać Jerzego Osoby była bardzo barwna. Oprócz tego, że systematycznie grał na korcie przygotowując się do ogólnopolskich turniejów był także członkiem zarządu Zamojskiego Towarzystwa Tenisowego Klubu Tenisowego Return. Janusz Kawałko założyciel zamojskich kortów tenisowych i Klubu Tenisowego Return Zamość, a obecnie honorowy prezes tego klubu zdradził jakim zawodnikiem na korcie był Jerzy Osoba.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem zbliżającego się turnieju jest upamiętnienie Jerzego Osoby, dla którego tenis ziemny był sportową i życiową pasją. Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i w Zamościu jak co roku z pewnością zawitamy zawodników z różnych zakątków Polski. Dlatego wszystkich sympatyków tenisa ziemnego już teraz serdecznie zachęcamy do zapisów na zbliżające się wydarzenie.


Szczegółowe informacje na temat zapisów na turnieje organizowane w Zamościu można uzyskać w biurze KT Return przy hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w godz. 9.00 – 15.00 lub telefonicznie pod nr (84) 639 58 25.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe