Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej w Teptiukowie

  • 02.09.2022, 08:38 (aktualizacja 02.09.2022, 09:16)
  • Małgorzata Zaręba
Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej w Teptiukowie
W najbliższą niedzielę (04.09) na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie na mieszkańców czeka wiele atrakcji.

Odbędzie się tam Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Tomasza Zająca ph. „Zgrajmy się dla Kasi”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tym razem osoby o dobrych sercach zagrają dla Kasi Szymko – mieszkanki gminy Hrubieszów. Katarzyna Szymko jest wesołą i ciekawą świata dziewięciolatką, która urodziła się za wcześnie, dlatego środki finansowe zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przeznaczone na jej leczenie i rehabilitację.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Robert Palichleb dodał, że program charytatywnego turnieju pn. „Zgrajmy się dla Kasi” będzie bardzo bogaty. Dla przybyłych na to wydarzenie mieszkańców wystąpią lokalne zespoły muzyczne, a chorą dziewczynkę będzie można wesprzeć m.in. podczas licytacji.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas „Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej” w Teptiukowie zagra wiele drużyn. Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są do dnia dzisiejszego (02.09), ale zapisać będzie się można także w dniu wydarzenia. Oprócz drużyn, mogą zgłaszać się również Ci, którzy zechcą przekazać przedmiot na licytację, wystąpić, zagrać, zatańczyć lub zaśpiewać.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Robert Palichleb poinformował, że wszystkie osoby, które chciałyby finansowo wesprzeć dziewczynkę w leczeniu mogą to zrobić wpłacając środki finansowe na konto.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Robert Palichleb dodał, że liczy na wsparcie Kasi ze strony mieszkańców.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że w organizację wydarzenia włączyło się wiele instytucji i osób indywidualnych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia chętnych osób które chciałyby wesprzeć leczenie dziewczynki mogą skontaktować się z GOK w Wołajowicach pod tel. 84 698 14 86. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 84 696 20 24 w. 21 lub 579 470 085 oraz drogą mailową pod adresem: [email protected]

­

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe