Miejski basen OSiR w Tomaszowie Lubelskim za kilka dni będzie zamknięty. Powód?

  • 01.09.2022, 08:09 (aktualizacja 01.09.2022, 12:38)
  • Małgorzata Zaręba
Miejski basen OSiR w Tomaszowie Lubelskim za kilka dni będzie zamknięty.…
Miejski basen OSiR w Tomaszowie Lubelskim za kilka dni będzie zamknięty. Już niebawem, bo w dn. 5 -18 września kryta pływalnia dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych będzie nieczynna.

Dyrektor tomaszowskiego OSiR Stanisław Pryciuk poinformował, że remont będzie związany z przeglądem technicznym oraz naprawą urządzeń basenowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Stanisław Pryciuk dodał, że basen będzie zamknięty na okres dwóch tygodni.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrekcja pływalni zastrzega, że termin wznowienia działalności może ulec zmianie, ale o otwarciu obiektu będziemy Państwa informować na bieżąco w naszych serwisach sportowych, a informacje na ten temat będą zamieszczone na stronie naszego radia.

Warto dodać, że również w Zamościu kryta pływalnia jest aktualnie zamknięta z powodu termomodernizacji. Basen jest nieczynny od połowy sierpnia, a remont potrwa około miesiąca. Prawdopodobnie zostanie zakończony w połowie przyszłego miesiąca.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe