Tenisowy turniej podsumowujący zajęcia pn. „Wakacje z rakietą”

  • 05.09.2022, 11:49 (aktualizacja 05.09.2022, 14:30)
  • Małgorzata Zaręba
Tenisowy turniej podsumowujący zajęcia pn. „Wakacje z rakietą” Fot. KT Return Zamość
Przez cały wakacyjny okres Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy "Return" Zamość prowadził bezpłatne zajęcia dla młodzieży szkolnej ph. „Wakacje z rakietą”.

Zajęcia odbywały się systematycznie na otwartych kortach tenisowych przy ul. Studziennej 2 w Zamościu. W treningach uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i średnich, które okres wolny od nauki szkolnej spędzały w Zamościu. Byli to nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale również dzieci, które na wakacje przyjechały do swoich bliskich z różnych zakątków Polski. Wszyscy chętni podczas zajęć mogli nauczyć się elementów gry oraz zasad jakie obowiązują na korcie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ilu tenisistów uczestniczyło w wakacyjnych zajęciach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W sobotę (03.09) tenisiści wzięli udział w turnieju podsumowującym wakacyjne treningi na kortach. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi puchary i nagrody rzeczowe. Anna Smyk podkreśliła, że wakacyjne zajęcia opierały się na nauce gry w tenisa poprzez zabawę.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mama chłopców, która z wielką radością przyglądała się tenisowym rozgrywkom zdradziła, że gra na kortach to rodzinna tradycja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Magda Wirskadodała, że treningi to nie tylko profesjonalne szkolenie umiejętności pod okiem trenerów, ale także wielka radość ze sportowych osiągnięć.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Magda Wirska zachęca wszystkich rodziców do zapisywania swoich pociech na zajęcia do KT „Return”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Anna Smyk pełni funkcję prezesa KT „Return”, a w czasie wolnym gra w tenisa i bierze udział w organizowanych turniejach. Dlaczego zdaniem Anny Smyk tenis jest ciekawą dyscypliną sportu?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto podkreślić, że na zamojskich kortach w najbliższym czasie, bo w dn. 16-18.09 odbędzie się Memoriał Jurka Osoby. Jest to turniej adresowany do osób dorosłych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

„To był nasz wielki przyjaciel, nas wszystkich”. Tak Jerzego Osobę wspomina Anna Smyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Osoba grę w tenisa rozpoczął dopiero w wieku 62 lat, był samoukiem i systematycznie brał udział w ogólnopolskich turniejach. Anna Smyk serdecznie zachęca wszystkie osoby do wzięcia udziału w tym wielkim wydarzeniu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem zbliżającego się turnieju jest upamiętnienie Jerzego Osoby, dla którego tenis ziemny był sportową i życiową pasją. W turnieju zawitamy zawodników z różnych zakątków Polski dlatego osoby, które jeszcze nie zdążyły dokonać elektronicznej rejestracji na to wydarzenie serdecznie zachęcamy do zapisów Należy podkreślić, że KT Return prowadzi nie tylko zajęcia dla najmłodszych, ale także dla dorosłych i całych rodzin, które czas wolny lubią spędzać aktywnie. Wszystkich niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia. Szczegółowych informacji na temat zapisów na zajęcia i zbliżających się turniejów można uzyskać w biurze KT Return przy hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w godz. 9.00 – 15.00 lub telefonicznie pod nr (84) 639 58 25.

 


 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe