Łukasz Paruzel, Jakub Wójcik, Szymon Ziółek

  • 06.09.2022, 08:40
  • Małgorzata Zaręba
Łukasz Paruzel, Jakub Wójcik, Szymon Ziółek
Organizatorzy „Wielkiej Wyprawy".

W dn. 28.08 – 2.09 z Częstochowy do Zamościa poprowadziło charytatywne wydarzenie rowerowe pn.„Wielka Wyprawa". To wydarzenie zorganizowali trzej studenci: Łukasz Paruzel Jakub Wójcik i Szymon Ziółek, którzy wspólnie z innymi rowerzystami w ciągu sześciu dni pokonali ponad 600 kilometrów. Celem całej inicjatywy było zebranie funduszy dla dzieci z częstochowskiego Domu Dziecka. Przez sześć dni uczestnicy wyprawy zwiedzili kawał Polski, Jurę Krakowsko-Częstochowską, Wisłę, Roztocze. Mieli okazję jechać także Szlakiem Orlich Gniazd, Trasą Nadwiślańską i GreenVelo. Był to czas bardzo aktywny, więc na brak atrakcji nie można było narzekać.

W audycji „Rozmowa dnia” usłyszymy ile środków finansowych udało się zebrać na miejsce do odpoczynku, a także aktywności fizycznej na świeżym powietrzu dla dzieciaków. Z rozmowy dowiemy się również jak minęła wyprawa oraz z jakimi problemami zmagali się po drodze cykliści. Czy w planach cyklistów pojawiła się myśl, by kolejną trzecią „Wielką wyprawę” zorganizować za rok? Na to pytanie odpowiedź usłyszcie Państwo w poniższej rozmowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe