Lubaczów. EKOfestiwal – Wspólnie dla Klimatu

  • 13.09.2022, 11:50
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. EKOfestiwal – Wspólnie dla Klimatu
Już w najbliższy piątek, (16.09) w godzinach od 9.00 do 14.00 na placu obok budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, odbędzie się EKOfestiwal – Wspólnie dla Klimatu.

Podczas tej cyklicznej proekologicznej imprezy organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg warsztatów, konkursów i quizów. Dla najmłodszych uczestników Teatr Kultureska zaprezentuje spektakl ,,Ekonolulu”, poruszający różnorodna tematykę ekologiczną. Ponadto nie zabraknie prelekcji popularnonaukowych dotyczących przyrody nieożywionej i ożywionej Roztocza, prawidłowego postępowania z wyrobami azbestowymi oraz klimatyczne rozważania o lesie.
Tak jak co roku będzie można także wziąć udział w akcji „Drzewko za surowce”, mówi Inspektor Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, Iwona Buczko:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku na EKOfestiwalu pojawi się także ambasadorka kampanii „Moda na recykling” Dorota Gardias.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami EKOfestiwalu ,,Wspólnie dla Klimatu” są Powiat Lubaczowski oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne Roztocze Wschodnie.
Natomiast Patronat Medialny nad wydarzeniem sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe