Zebrano ponad 25 tys. złotych na leczenie Kasi

  • 13.09.2022, 14:23 (aktualizacja 13.09.2022, 14:30)
  • Małgorzata Zaręba
Zebrano ponad 25 tys. złotych na leczenie Kasi Fot. Facebook, Jagna szymko
Uczestnicy Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej w Teptiukowowie wsparli leczenie chorej Kasi.

W niedzielę (4.09) na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie, odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Tomasza Zająca ph. „Zgrajmy się dla Kasi”. Tym razem osoby o dobrych sercach zagrały dla Kasi Szymko – mieszkanki gminy Hrubieszów. Program wydarzenia obfitował w wiele atrakcji, co sprawiało, że Charytatywny Turniej cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców i instytucji, które finansowo wsparły leczenie Kasi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katarzyna Szymko jest wesołą i ciekawą świata dziewięciolatką, która urodziła się za wcześnie, dlatego środki finansowe zebrane podczas tego wydarzenia zostały przeznaczone na jej leczenie i rehabilitację.
loadingŁaduję odtwarzacz...

To właśnie dla Kasi podczas „Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej” w Teptiukowie zagrało kilka drużyn. Program wydarzenia był bardzo bogaty w występy lokalnych zespołów muzycznych i liczne licytacje.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ile środków finansowych udało się nazbierać na rzecz Kasi?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W organizację wydarzenia włączyło się wiele instytucji i osób indywidualnych, którym Robert Palichleb serdecznie dziękuję za pomoc.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim osobom, które włączymy się w pomoc Kasi serdecznie dziękujemy i jednocześnie zachęcamy do dalszych wpłat.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe