Myśliwi przyjadą do Horyńca Zdroju

  • 14.09.2022, 10:11
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Myśliwi przyjadą do Horyńca Zdroju
Już w najbliższą sobotę (17.09) odbędzie się w Parku Zdrojowym w Horyńcu Zdroju XIX Gala Myśliwska i VII Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej.

To święto myśliwych organizuje Polski Związek Łowiecki w Przemyślu, Powiat Lubaczowski a także Gmina Horyniec Zdrój. Na to święto myśliwych przyjeżdżają koła łowieckie z Podkarpacia i nie tylko. Nie przypadkowo to święto jest organizowane na terenie Powiatu Lubaczowskiego, mówi Główny Specjalista w Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie, Wiesław Huk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich przybyłych Organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji, dodaje Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Beata Niedźwiecka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gala Myśliwska rozpocznie się Mszą Świętą Hubertowską w kościele zdrojowym w Horyńcu Zdroju o godz. 13.00. Następnie, po przemarszu pocztów sztandarowych z kościoła do Parku Zdrojowego, od godz. 14.20 będzie miała miejsce część oficjalna imprezy. Bogaty program święta myśliwych zakończy o godz. 19.00 Zabawa Taneczna Pod Gwiazdami.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe