Kierowcy mogą spodziewać się zmian w organizacji ruchu

  • 16.09.2022, 08:08 (aktualizacja 16.09.2022, 08:25)
  • Małgorzata Zaręba
Kierowcy mogą spodziewać się zmian w organizacji ruchu
Prowadzony remont na Zachodniej Obwodnicy Zamościa na ulicach Dzieci Zamojszczyzny i Szczebrzeskiej jest jednym wielkim placem budowy. Uwaga bo od najbliższego wtorku (20.09) kierowcy mogą spodziewać się kolejnych zmian w organizacji ruchu. To zdanie będzie dotyczyło budowy kanalizacji deszczowej i kanału technologicznego. W dalszej kolejności zostaną wykonane nowe konstrukcje nawierzchni jezdni skrzyżowań, chodników, ścieżki rowerowej oraz zjazdów. Dalsze prace zwiane będą także z budową oświetlenia. Gdzie kierowcy mogą spodziewać się zmian w ruchu?

Te nastąpią na odcinku Alei 1-go Maja. Będzie to skutkowało zamknięciem prawego pasa ruchu na Alei 1-go Maja, począwszy od zjazdu do oczyszczalni ścieków na odcinku ok. 280 metrów. Po lewej stronie jezdni ruch będzie odbywał się wahadłowo. O  nowej organizacji ruchu kierowcy będą informowali za pomocą znaków drogowych, a w miejscu gdzie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy ustawiona zostanie sygnalizacja świetlna. Przypominamy, że remont Zachodniej Obwodnicy Zamościa prowadzony jest na odcinku DK 74 od ulicy Al. 1 Maja (most na rzece łabuńce) do ulicy Szczebrzeskiej (czy li do granicy miasta). Wszystkie prace remontowe zakończone zostaną w maju 2023 roku.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe