Przemysław Maziarczuk

  • 20.09.2022, 09:50 (aktualizacja 20.09.2022, 10:01)
  • Małgorzata Zaręba
Przemysław Maziarczuk Fot. Facebook A.S.B Hetman Zamość
Trener A.S.B Hetman Zamość

A.S.B Hetman Zamość to sekcja bokserska. Ciosy, uderzenia, odpowiednia taktyka, takie właśnie elementy tego sportu walki ćwiczą zawodnicy sekcji. Boks to zajęcia dedykowane głównie do chłopców, ale nie tyko. Dowodem na to, ze w ringu dobrze może czuć się także dziewczyna jest zawodniczka, która trenuje w zamojskiej sekcji. Aktualnie ze względu na termomodernizację budynku OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 treningi zostały przeniesione z małej sali mat i odbywają się na wielofunkcyjnej hali, z której korzystają głównie tenisiści. Treningi w A.S.B Hetman Zamość są urozmaicone i ciekawe, dlatego cieszą one takim dużym zainteresowaniem. Co warto podkreślić osobami trenującymi są nie tylko dzieci i młodzież , ale również osoby dorosłe, bo treningi adresowane są do każdej grupy wiekowej. Treningi przynoszą efekty ponieważ bokserzy maja na swoich kontach liczne sukcesy, a wszystko to dzięki treningom, które prowadzi doświadczony Przemysław Maziarczuk. W audycji „Rozmowa dnia” Przemysław Maziarczuk zdradzi na czym polegają zajęcia treningowe z boksu i w jakich dniach odbywają się zajęcia. W rozmowie usłyszymy również o pozytywnych aspektach wynikających z trenowania z tego sportu walki. W „Rozmowie dnia” o swoich dotychczasowych sukcesach sportowych powiedzą takżę zawodnicy sekcji Wiktor Bartnik i Szymon Gryszyn.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Ten, kto chciałby dołączyć do sekcji może przyjść na trening w każdej chwili. Zapisy na zajęcia prowadzi trener Przemysław Maziarczuk pod nr tel. 500 557 114.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe