A.S.B Hetman Zamość zaprasza osoby chętne na treningi

  • 20.09.2022, 12:54 (aktualizacja 20.09.2022, 13:16)
  • Małgorzata Zaręba
 A.S.B Hetman Zamość zaprasza osoby chętne na treningi
Ciosy, uderzenia, rękawice, ring i worki bokserskie są stałymi elementami, z którymi na co dzień mają styczność bokserzy trenujący w A.S.B Hetman Zamość. Treningi są urozmaicone i ciekawe, dlatego cieszą się one takim dużym zainteresowaniem.

Co warto podkreślić osobami trenującymi są nie tylko dzieci i młodzież, ale również osoby dorosłe, bo treningi adresowane są do każdej grupy wiekowej. Trener sekcji Przemysław Maziarczuk przyznał, że aktualnie treningi odbywają się na wielofunkcyjnej hali OSiR w Zamościu ponieważ sala mat jest modernizowana. Po przeprowadzonym remoncie warunki osób trenujących sporty walki znacząco się poprawią.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trening to nie tylko sparingi, ale także budowanie siły na siłowni i szybkości na bieżni.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dobrze rokującym na przyszłość zawodnikiem jest Szymon Gryszyn, którego pierwsze treningi polegały głównie na zabawie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak swoje pierwsze treningi na macie wspomina Szymon Gryszyn?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Treningi to ciężka praca i zaangażowanie, czego zwieńczeniem są liczne osiągnięcia i sukcesy zawodników. Jednym z reprezentantów A.S.B Hetman Zamość jest Wiktor Bartnik, który w tym sporcie osiągał już bardzo dużo.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wiktor Bartnik dodał, że treningi są ogólnorozwojowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...

„Trening czyni mistrza”, bo aby móc zdobywać liczne tytuły, medale i puchary każdy zawodnik musi wykazywać się dużym zaangażowaniem. W tym zakresie swoją wiedzą i doświadczeniem z zawodnikami dzieli się trener.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Przemysława Maziarczuka boks to sport adresowany do młodzieży szkolnej od dziesiątego roku życia, a co zabrać ze sobą na pierwszy trening?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy oraz w jakich godzinach prowadzone są zajęcia treningowe?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W boksie podobnie jak w innych sztukach walki poprawia się: samopoczucie, pewność siebie, koncentracja i szybkość reakcji. Boks można zacząć trenować w każdym wieku, więc mile na treningach widziana jest młodzież szkolna jak również osoby dorosłe. Zaletą tego sportu jest także korzystanie z siłowni, czy innych zajęć jakie oferuje klub. Osoby, które chciałby dołączyć do sekcji mogą przyjść bezpośrednio na zajęcia we wtorki i czwartki o godz. 17.00 lub zapisać się telefonicznie u trenera Przemysława Maziarczuka pod nr tel. 500 557 114.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe