Niedziela radiowa w parafii pw. św Brata Alberta w Zamościu

  • 21.09.2022, 16:03
  • Adrianna Czugała
Niedziela radiowa w parafii pw. św Brata Alberta w Zamościu
Wędrując po parafiach diecezji zamojsko-lubaczowskiej, już w najbliższą niedzielę (25.09) Katolickie Radio Zamość w ramach tzw. "Niedzieli Radiowej " odwiedzi parafię pw. św. Brata Alberta w Zamościu.

Na to wydarzenie, jak również do odwiedzania tego kościoła zaprasza proboszcz parafii ks. Marek Mazurek.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że Mszy świętej transmitowanej na naszej antenie o godz. 12:00 przewodniczył będzie proboszcz parafii ks. Marek Mazurek, zaś Słowo Boże wygłosi ks. Sylwester Zwolak, dyrektor Katolickiego Radia Zamość. Zapraszamy również do wysłuchania rozmów z księdzem proboszczem oraz przedstawicielami parafii pw.św.Brata Alberta w Zamościu w niedzielę o godz. 17:05. Powtórka rozmów w poniedziałek o godz. 13:10.

Wszystkie materiały będą również dostępne na www.radiozamosc.pl w zakładce „Niedziela Radiowa”.

Adrianna Czugała

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe