W Zosinie odzyskano poszukiwany samochód

  • 22.09.2022, 09:51 (aktualizacja 22.09.2022, 10:02)
  • Małgorzata Zaręba
W Zosinie odzyskano poszukiwany samochód Fot. www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zabezpieczyli podczas kontroli granicznej samochód ciężarowy marki Iveco o wartości 150 tys. zł.

Do zatrzymania pojazdu doszło na dpg.w Zosinie na kierunku wyjazdowym z Polski. Samochodem  kierował 28-letni obywatel Ukrainy. Podczas kontroli okazało się, że pojazd figuruje w bazach danych jako utracony na terytorium Niemiec. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji z Hrubieszowa, którym przekazano kierowcę oraz zabezpieczony pojazd. Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł.

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe