Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów

  • 22.09.2022, 10:05
  • Justyna Przeszło
 Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Źródło: http://zdk.zamosc.pl/
Zamojski Dom Kultury zaprasza wszystkich seniorów śpiewających i recytujących, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności na scenie - do udziału w 23. Jesiennym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Seniorów.

Ma on charakter konkursu na najciekawsze prezentacje artystyczne w różnych kategoriach: chór, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, soliści (wokaliści), duet, krótkie formy teatralne i kabaretowe, recytatorzy, prezentacja własnego tekstu.

Do wzięcia udziału w przeglądzie zachęca Joanna Bilska-Pawłowska z Zamojskiego Domu Kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

12 października br w Zamojskim Domu Kultury odbędą się eliminacje dla powiatów: Biłgoraj, Janów Lubelski, Zamość. Finał odbędzie się 19 listopada w Dęblinie (lotnisko – Klub WSOSP, ul. Dywizjonu 303).

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe