Akcja "Kolekcjonowanie pamięci"

  • 22.09.2022, 10:07
  • Justyna Przeszło
Akcja "Kolekcjonowanie pamięci" Źródło: http://zdk.zamosc.pl/
Od 19 września do 16 października do Zamojskiego Domu Kultury przynosić można przedmioty – 1 osoba 1 przedmiot, które wiążą się z pamięcią o Kimś, które chcieliby Państwo usunąć ze swojego domostwa, a jednak tej myśli towarzyszą wyrzuty sumienia.

Każdy z nas ma w domu takie artefakty – rodzaj dobrego wspomnienia, po którym został „uwierający” nas przedmiot. O idei Giełdy Kolekcjonerskiej, mówi Joanna Bilska-Pawłowska z Zamojskiego Domu Kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sama akcja jest wynikiem artystycznych działań, które już można było kiedyś zobaczyć, albo o których można było przeczytać.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Bilska-Pawłowska informuje o tym jakie przedmioty można przynosić do ZDK-u.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby wziąć udział w akcji "Kolekcjonowanie pamięci" należy do 16 października przynieść do Zamojskiego Domu Kultury zbędne przedmioty, które będą częścią instalacji np. z filiżanek, garnków, książek, maskotek itp. -  nikomu już niepotrzebnych, a jednak wciąż nam bliskich.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe