Biszcza. Rajd do Pomnika Lotników

  • 25.09.2022, 17:03
  • Joanna Ferens
Biszcza. Rajd do Pomnika Lotników
W Gminie Biszcza powstał nowy szlak rowerowy, którego miejscem docelowym jest pomnik upamiętniający alianckich lotników zamordowanych na tych terenach przez niemieckiego okupanta w 1943 roku. Oficjalne otwarcie szlaku odbyło się w niedzielę, 25 września br. nad Zalewem Biszcza-Żary.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego szlaku przekazał Piotr Cichórz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gmina Biszcza stawia na wszechstronny rozwój – podkreślał wójt Zbigniew Pyczko:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uroczyste otwarcie szlaku złożyły się rajd rowerowy, wiodący oczywiście do Pomnika Lotników i piknik rodzinny „Dzień Pieczonego Ziemniaka” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy.

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe