100 lat bibliotekarstwa publicznego na ziemiach hrubieszowskich

  • 27.09.2022, 12:02
  • Justyna Przeszło
100 lat bibliotekarstwa publicznego na ziemiach hrubieszowskich Źródło: pixabay.com
Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie bierze udział w projekcie ph „Bilans stulatki – książka najlepszym lekarstwem na świecie”.

W ramach tego projektu realizowane są przeróżne zajęcia zarówno dla dzieci, jak i seniorów. Jednak największym świętem bibliotecznym będzie konsylium biblioteczne, o którym mówi Jolanta Janiec, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie jest także w trakcie realizacji projektu „Biblioteka dla wszystkich – RÓWNI, RÓŻNI, WAŻNI”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

We wrześniu bieżącego roku wystartowała też akcja „Czytam na 7!”, informuje Jolanta Janiec.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie realizuje także Budżet Obywatelski, w ramach którego w listopadzie odbędzie się spotkanie autorskie z Robertem Małeckim, politologiem, filozofem i dziennikarzem, a także nauczycielem kreatywnego pisania.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe