Zajęcia z salsy kubańskiej w Zamojskim Domu Kultury

  • 28.09.2022, 13:27
  • Justyna Przeszło
Zajęcia z salsy kubańskiej w Zamojskim Domu Kultury Źródło: http://zdk.zamosc.pl/
Salsa kubańska to odmiana salsy tańczona na Kubie. Powstała w latach 50. XX wieku jako połączenie tradycyjnego sonu, rumby kubańskiej i wpływów afro. Ewoluuje do dzisiaj. Salsa cubana charakteryzuje się częstą zmianą kierunków tańca – tańczona jest „po kole”. Popularne są tzw. „węzły kubańskie” czyli charakterystyczne kombinacje rąk partnerów.

O tym jak teorię salsy kubańskiej wcielić w praktykę będzie można doświadczyć już 15 października w Zamojskim Domu Kultury. O szczegółach zajęć mówi Joanna Bilska-Pawłowska z ZDK-u.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zajęcia z salsy można zapisać się poprzez stronę internetową [email protected] Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”, dofinansowanego z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe