Inicjatywy Hrubieszowskiego Towarzystwa Regionalnego

  • 28.09.2022, 13:32 (aktualizacja 28.09.2022, 13:43)
  • Justyna Przeszło
Inicjatywy Hrubieszowskiego Towarzystwa Regionalnego Źródło: https://lubiehrubie.pl/
Hrubieszowskie Towarzystwo Regionalne regularnie włącza się w obchody różnych rocznic i świąt, dotyczących miasta Hrubieszów.

O najbliższych inicjatywach, w które włącza się towarzystwo mówi Emilia Feliksiak, prezes Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejną inicjatywą, w której Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie jest partnerem będzie oficjalne otwarcie domków bookcrossingowych na terenie miasta Hrubieszów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Towarzystwo weźmie też udział w odsłonięciu obeliska, poświęconego żołnierzowi Armii Krajowej - Karolowi Bojarskiemu ps. „Wyga” w Horodle.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem statutowym Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego jest integracja hrubieszowskiej społeczności, utrzymanie więzi z regionem hrubieszowskim, pielęgnowanie i popularyzacja postępowych tradycji regionu hrubieszowskiego, ochrona zabytków, kultury umysłowej i materialnej.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe