Niedziela Radiowa w par. pw. św. Krzyża w Zamościu

  • 29.09.2022, 11:55 (aktualizacja 29.09.2022, 15:04)
  • Łukasz Kot
Niedziela Radiowa w par. pw. św. Krzyża w Zamościu Par. pw. św Krzyża w Zamościu
Odwiedzimy największą parafię w naszej diecezji.

W najbliższą niedziele (02.10.2022) Katolickie Radio Zamość będzie gościło w parafia pw. Świętego Krzyża w Zamościu. Proboszczem parafii jest ks. kanonik Stanisław Bachor. Pracują tu także ks. Mateusz Krzaczkowski, ks. Tomasz Pachuta, ks. Łukasz Wojtaszek i ks. Dariusz Babiak. Do parafii oprócz takich zamojskich ulic jak m.in.  Gminna, Konopnickiej, Krasnobrodzka, Lwowska, Młyńska, Nowy Rynek, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Świętego Piątka, cześć Partyzantów, Polnej i Spadek należy także miejscowość Pniówek. Mówi ks. proboszcz Stanisław Bachor.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecny kościół parafialny pw. Świętego Krzyża w Zamościu, został wybudowany w latach 1938-1946 wg projektu Jerzego Siennickiego. W parafii pracowali jako proboszczowie: ks. Andrzej Jabłoński (1972-1989), ks. Czesław Galek (1989-1998) i ks. bp Mariusz Leszczyński (1998-1999). Dodajmy, że podczas niedzielnej Mszy świętej transmitowanej na naszej antenie o godz. 12:00 Słowo Boże wygłosi ks. Dariusz Babiak reprezentujący Katolickie Radio Zamość. Zapraszamy również do wysłuchania rozmowy z księdzem proboszczem Stanisławem Bachorem w niedzielę o godz. 17:05. Powtórka rozmowy w poniedziałek o godz. 13:10. Wszystkie materiały będą również dostępne na www.radiozamosc.pl w zakładce „Niedziela Radiowa”.

 

 

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe