Zaproszenie na Kurs Ceremoniarza 2022

  • 30.09.2022, 18:32 (aktualizacja 30.09.2022, 19:26)
  • Adrianna Czugała
Zaproszenie na Kurs Ceremoniarza 2022
Tak jak w poprzednich latach w diecezji zamojsko-lubaczowskiej organizowany jest Kurs Ceremoniarza.

Jest on skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych naszej diecezji, którzy należą do grona służby liturgicznej, zwłaszcza do tych którzy ukończyli kurs lektorski. Zdolności Ceremoniarza można zawrzeć w trzech wymiarach: wiedza, umiejętności praktyczne oraz wymiar formacji duchowej. O tym mówi ks. Sebastian Koper, Diecezjalny Duszpasterz LSO.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W jaki sposób i do kiedy można się zgłosić?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tradycją lat ubiegłych kurs odbywa się w domu rekolekcyjnym przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim, ale planowane są także zajęcia w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Lublinie. Przypomnijmy, zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie do diecezjalnego duszpasterza LSO oraz poprzez dostarczenie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej diecezji. Pierwszy zjazd odbędzie się w dniach 14-15 października.

Adrianna Czugała

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe