Spotkanie Szkolnych Armii Różańcowych

  • 02.10.2022, 11:51
  • Joanna Suszko
Spotkanie Szkolnych Armii Różańcowych
W święto Matki Bożej Różańcowej (07.10) w Trzęsinach odbędzie się spotkanie Szkolnych Armii Różańcowych.

Październik to czas intensywnej modlitwy różańcowej. W naszych kościołach odbywają się nabożeństwa z modlitwą różańcową. Ponadto w diecezji podejmowanych jest wiele inicjatyw opartych na modlitwie różańcowej. Wśród zorganizowanych form są Szkolne Armie Różańcowe. W wielu szkołach na terenie naszej diecezji podczas z jednej z przerw lekcyjnych odmawiana jest dziesiątka różańca. W święto Matki Bożej Różańcowej (07.10) w Trzęsinach odbędzie się spotkanie Szkolnych Armii Różańcowych. Zaprasza ks. Julian Brzezicki, diecezjalny moderator Żywego Różańca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy z nas, szczególnie w październiku wezwany jest do tej formy modlitwy. Ks. Brzezicki zachęca do podjęcia modlitwy na różańcu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Raz jeszcze zapraszamy do udziału w konferencji Szkolnych Armii Różańcowych w piątek 7 października o godz. 11.00 w kościele w Trzęsinach. W spotkaniu mogą wziąć także udział przedstawiciele szkół, którzy myślą o wprowadzeniu Szkolnych Armii Różańcowych w swoich placówkach.

Więcej szczegółów na temat działalności Szkolnych Armii Różańcowych znajdą Państwo na stronie www.szar.edl.pl.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe