Warsztaty i koncert z Gospel Rain

  • 02.10.2022, 21:00 (aktualizacja 02.10.2022, 21:38)
  • Anna Niderla-Kudach, Joanna Suszko
Warsztaty i koncert z Gospel Rain
Trzydniowe warsztaty zgromadziły kilkudziesięciu pasjonatów muzyki, którzy swoim talentem chcą oddawać cześć Panu Bogu.

Od piątku do niedzieli (30.09-02.10) przy kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu uczestnicy warsztatów ćwiczyli pod okiem Grzegorza Głucha, Sylwii Piotrowskiej i Jakuba Piotrowskiego z zespołu Gospel Rain. 

Warsztaty muzyki gospel mają oczywiście doskonalić umiejętności muzyczne, ale nie mniej ważna jest integracja i modlitwa muzyką - podkreśla Grzegorz Głuch.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Okazuje się, że tego rodzaju warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, także dla tych, którzy muzyką zajmują się amatorsko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zwieńczeniem warsztatów był koncert finałowy. W kościele pw. św. Brata Alberta wystąpili soliści i instrumentaliści Gospel Rain w towarzystwie uczestników warsztatów, prezentując znane i zupełnie nowe utwory. Grzegorz Głuch podkreśla także fakt, że był to pierwszy koncert w Zamościu w ponad 30-letniej historii zespołu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Koncert finałowy zgromadził dużą publiczność mieszkańców Zamościa i okolic.

Anna Niderla-Kudach, Joanna Suszko

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe