75 - lecie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im Karola Szymanowskiego w Zamościu

  • 03.10.2022, 12:58 (aktualizacja 03.10.2022, 13:24)
  • Adrianna Czugała
75 - lecie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im Karola Szymanowskiego…
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu obchodzi jubileusz 75-lecia.

W ramach obchodów tego wydarzenia organizatorzy przewidzieli wiele koncertów, a pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższy piątek (07.10). Dokładnie o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Orkiestry  Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z towarzyszeniem orkiestry wystąpią najzdolniejsi soliści tej szkoły o czym mówi Władysław Swacha nauczyciel klasy skrzypiec w PSM im. K Szymanowskiego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas obchodów jubileuszu będzie miała miejsce prezentacja dorobku kulturalnego, artystycznego i edukacyjnego przez uczniów, nauczycieli i absolwentów PSM na rzecz miasta i regionu. Piątkowe występy po zapowiedź wielu koncertów, które mają uczcić jubileusz 75-lecia szkoły.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Zamość.

Adrianna Czugała

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe