Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach

  • 06.10.2022, 12:29
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach
07 października br. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach będzie świętował Jubileusz 50-lecia powstania.

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach o godz. 9.30. Następnie na terenie Szkoły od godz. 11.00, będzie dalsza część uroczystości. Zostanie otwarta Szkolna Izba Pamięci i wystąpią zaproszeni goście. Ta prowadzona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Szkoła, na przestrzeni lat zdobyła uznanie wśród lokalnej społeczności, mówi Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach, Maria Baran:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wzięcie udziału w Jubileuszu umożliwi przybyłym zapoznanie się z historią Szkoły i jej bogatą ofertą edukacyjną, dodaje Pani Dyrektor:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowy program uroczystości jubileuszowych znajduje się na stronie zsckroleszyce.pl.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe