Czas na relaks. Powstanie nowoczesna strefa sportu, zabawy i relaksu nad zalewem w Zamościu

  • 20.10.2022, 11:53 (aktualizacja 21.10.2022, 12:18)
  • Małgorzata Zaręba
Czas na relaks. Powstanie nowoczesna strefa sportu, zabawy i relaksu nad…
Projekt zakłada między innymi budowę placu zabaw dla dzieci i młodzieży oraz tężni solankowej, która przyciągałaby mieszkańców przez cały rok.

Będzie to miejsce przyjazne nie tylko dla mieszkańców i turystów, ale przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych Projekt został zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Zamościa i dzięki internetowemu głosowaniu mieszkańców miasta wkrótce będzie on zrealizowany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens podkreślił, że historia realizacji projektu zrodziła się z wizji mieszkanki Zamościa, która zainicjowała całe przedsięwzięcie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt spodobał się mieszkańcom, a jakie były główne założenia tego zadania?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na jakim etapie są obecne prace?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens poinformował na kiedy zaplanowano zakończenie całej inwestycji.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens serdecznie dziękuje wszystkim mieszańcom Zamościa, którzy zdecydowali się oddać swój głos na projekt „Czas na Relaks".
loadingŁaduję odtwarzacz...

Inwestycja otrzyma dofinansowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Zamościa: jako wybrany projekt ogólnomiejski. Zostanie na to przeznaczonych 950 tys. zł. Po 100 tysięcy złotych zostanie przeznaczonych także na 16 mniejszych inwestycji osiedlowych.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe