Lubaczów. 10 Regionalny Przegląd Chórów „Pieśni Maryjne”

  • 22.10.2022, 11:54
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. 10 Regionalny Przegląd Chórów „Pieśni Maryjne”
W niedzielę 23 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie odbędzie się 10 Regionalny Przegląd Chórów „Pieśni Maryjne”.

To wydarzenie gromadzi już od wielu lat chóry z województwa podkarpackiego jak i województwa lubelskiego. Celem imprezy jest prezentacja osiągnięć chórów, wymiana doświadczeń oraz pielęgnowanie tradycji śpiewania pieśni maryjnych. W tym roku także będzie miał miejsce koncert pieśni maryjnych „ŚLICZNA JAK LILIJA”
w wykonaniu Basi Pospieszalskiej i Joachima Mencla, mówi Główny Specjalista Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Wiesław Huk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

10 Regionalny Przegląd Chórów rozpocznie się wspólną Eucharystią w lubaczowskiej Konkatedrze o godz. 13.00, a następnie w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie, od godz. 14.00, będą miały miejsce prezentacje konkursowe.

Katolickie Radio Zamość objęło Patronatem Medialnym to wydarzenie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe