Zmiany w organizacji ruchu w okolicach zamojskich cmentarzy

  • 28.10.2022, 10:08 (aktualizacja 28.10.2022, 10:26)
  • Małgorzata Zaręba
Zmiany w organizacji ruchu w okolicach zamojskich cmentarzy Fot. KMP w Zamościu
Przed nami miesiąc listopad i okres zbliżających się świąt - Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

Jak co roku w dn. 28.10 - 02.11, a wiec już od piątku do środy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego rozpoczną działania ukierunkowane na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jakie zmiany w organizacji ruchu wprowadzone będą w okolicach cmentarzy w Zamościu? Przy cmentarzu Komunalnym piesi będą mogli skorzystać z tymczasowego przystanku MZK, a kierowcy z parkingu. O tych zmianach informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska - Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na ul. Przemysłowej będzie obowiązywał zakaz postoju.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwracamy się do kierowców z apelem, aby w najbliższych dniach szczególną uwagę zwracali na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Pieszych przestrzegamy, że wieczory są ciemne. Jeśli  wybieramy się na cmentarz porą wieczorową warto wyposażyć się w elementy odblaskowe.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe