Zamknięcie ulicy Królowej Jadwigi w Zamościu, objazd ulicą Śląską

  • 14.11.2022, 15:26 (aktualizacja 14.11.2022, 15:31)
  • Małgorzata Zaręba
Zamknięcie ulicy Królowej Jadwigi w Zamościu, objazd ulicą Śląską
Nadal prowadzone są remonty na Zachodniej Obwodnicy Zamościa na odcinku drogi krajowej nr 74 od Al. 1 Maja (most na rzeczce Łabuńce) do ul. Szczebrzeskiej, czyli do granicy Miasta. Ruch ulicami: Dzieci Zamojszczyzny, 1 Maja i Szczebrzeską odbywa się jednym pasem ruchu w każdym kierunku.

Uwaga, bo od poniedziałku (14.11) w rejonie prowadzonych remontów wprowadzona została czasowa organizacja ruchu, która związana jest z zamknięciem ul. Królowej Jadwigi od ul. Dzieci Zamojszczyzny na odcinku ok. 40 metrów. Nowa organizacja ruchu związana jest z zakazem ruchu dla pojazdów kołowych, a objazd zaplanowano przez ul.Śląską.

Przedmiotowe zawiadomienie dotyczy robót związanych w pierwszej kolejności z budową kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, usunięcie kolizji teletechnicznych i energetycznych, budową oświetlenia. W dalszej kolejności zostaną wykonane nowe konstrukcje: nawierzchni jezdni DK74, skrzyżowań, chodników, ścieżki rowerowej oraz zjazdów.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe