Niedziela Radiowa w Łukawicy

  • 15.11.2022, 12:28
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Niedziela Radiowa w Łukawicy Ks. Jacek Rak
Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada, w ramach Niedzieli Radiowej, Katolickie Radio Zamość będzie gościć w Parafii pw. Matki Bożej Śnieżnej w Łukawicy w dekanacie Narol.

Początki parafii sięgają początku XX w., a pierwszy kościół powstał z fundacji Marii z Łokuciejowskich Dzierżyńskiej, mówi Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Śnieżnej w Łukawicy, Ksiądz Cezary Błaszczuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kościół Parafialny to nie jedyne miejsce sprawowania kultu na terenie Parafii, dodaje Ksiądz Proboszcz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto będzie wziąć udział w Niedzieli Radiowej w Łukawicy, miejscu bardzo szczególnym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Te i wiele innych ciekawych informacji, przygotowanych przez Księdza Proboszcza jak również przez przedstawicieli parafii, będzie można posłuchać na antenie Katolickiego Radia Zamość w niedzielę (20.11) po godzinie 17.05 i w poniedziałek (21.11) po godzinie 13.10.
A już dzisiaj zapraszamy na niedzielną transmisję uroczystej Eucharystii z parafii Łukawica, która rozpocznie się o godzinie 11.00.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe