Światowe Dni Młodych w Hrubieszowie

  • 15.11.2022, 14:50 (aktualizacja 15.11.2022, 15:25)
  • Adrianna Czugała
Światowe Dni Młodych w Hrubieszowie fot. diecezja zamojsko-lubaczowska
20 listopada br. w Hrubieszowie odbędą się przeżywane w wymiarze diecezjalnym Światowe Dni Młodych.

Rozpoczną się o godz. 15:00 od Mszy św. w parafii Ducha Świętego w Hrubieszowie, podczas której odbędzie się obrzęd przyrzeczenia do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.  Mszy przewodniczył będzie Biskup Diecezjalny Marian Rojek. Dalszy program obchodów Diecezjalnego Światowego Dnia Młodzieży przedstawia ks. Tomasz Szady, koordynator ŚDM w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie odbędzie się koncert wielokrotnie nagradzanego zespołu, który swoją muzyką głosi dobrą nowinę wśród młodzieży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy zachęcają do wcześniejszych zapisów. Zgłoszenia grup parafialnych należy kierować do ks. Tomasz Żurawela pod numerem 693 351 960.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodych odbędą się w parafii Ducha Świętego Hrubieszowie, w uroczystość Chrystusa Króla 20 listopada 2022, a Msza św. o godz. 15:00 będzie transmitowana na antenie Katolickiego Radia Zamość.

Adrianna Czugała

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe