Rozstrzygnięcie konkursu piosenki religijnej „Moja wiara, Moja miłość”

  • 15.11.2022, 14:46 (aktualizacja 15.11.2022, 15:01)
  • Justyna Przeszło
Rozstrzygnięcie konkursu piosenki religijnej „Moja wiara, Moja miłość”…
Dziś (15.11) w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyło się rozstrzygnięcie diecezjalnego konkursu piosenki religijnej ph „Moja wiara, Moja miłość”.

Na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu przybyły dzieci i młodzież z różnych miejscowości naszego województwa. Radości z kolejnej edycji konkursu nie kryła Katarzyna Pleskaczyńska, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie aspekty przy ocenianiu wykonawców brała jury, informowała Magdalena Stopa, przewodnicząca komisji konkursowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Kołodziejczyk, nauczyciel zajęć wokalnych w zamojskim MDK-u, zdradził w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość czy przygotowanie dzieci do tego konkursu jest trudnym wyzwaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezentujemy też Państwu próbkę niektórych wykonań podczas konkursu piosenki religijnej „Moja wiara, Moja miłość”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat honorowy nad konkursem objął ks. bp Marian Rojek, biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej, zaś nasze radio sprawowało nad wydarzeniem patronat medialny.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe