Zaproszenie na Niedzielę Radiową w Perespie

  • 21.11.2022, 07:13
  • Justyna Przeszło
Zaproszenie na Niedzielę Radiową w Perespie Źródło: https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/
Katolickie Radio Zamość w dalszym ciągu wędruje po parafiach naszej diecezji. Już w najbliższą niedzielę tj. 27 listopada wybierzemy się do parafii pw. św. Michała Archanioła w Perespie, która należy do dekanatu Tyszowce. Proboszczem tej parafii jest od 6 lat ks. Czesław Szczerba.

Wspólnota choć niewielka, prężnie działa i stale się rozwija, co potwierdza Jerzy Drygaś, przewodniczący Rady Parafialnej działającej w parafii pw. św. Michała Archanioła w Perespie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tej parafii od ponad 20 lat działa Legion Maryi, którego prezydentem obecnie  jest pani Mirosława Drygaś.

loadingŁaduję odtwarzacz...

"Pragnienie aby stanąć przy ambonie i czytać Słowo Boże kiełkowało we mnie już od dawna", mówiła w rozmowie Karolina Mierzwińska, lektorka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mszę św. z parafii pw. św. Michała Archanioła w Perespie będziemy transmitować (27.11) na naszej antenie o godz. 12.00. Przewodniczył jej będzie ks. Czesław Szczerba, proboszcz parafii, zaś Słowo Boże wygłosi ks. Rafał Kowalczuk, wicedyrektor Katolickiego Radia Zamość.

Zapraszamy też radiosłuchaczy do wysłuchania rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami tej parafii, które emitować będziemy w niedzielę (27.11) o godz. 17.05 oraz w poniedziałek (28.11) o 13.05. Wszystkie zarejestrowane rozmowy będą dostępne również na stronie internetowej radiozamosc.pl w zakładce „Niedziela Radiowa”.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe