Podsumowanie IV edycji konkursu z zakresu cyberbezpieczeństwa

  • 23.11.2022, 10:48 (aktualizacja 23.11.2022, 10:56)
  • Łukasz Kot
Podsumowanie IV edycji konkursu z zakresu cyberbezpieczeństwa Łukasz Kot
W pierwszym etapie konkursu uczestniczyło 300 drużyn

W Zamościu (22.11.2022 r.) odbyło się podsumowanie IV edycji konkursu z zakresu cyberbezpieczeństwa w formule Capture The Flag „153+1" organizowanego przez Zamojskie Centrum Cyberbezpieczeństwa. W wydarzeniu udział wziął Wiceminister Sprawiedliwości dr Marcin Romanowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W pierwszym etapie konkursu uczestniczyło 300 drużyn. W etapie finałowym w Zamościu 10 drużyn uczniów i 8 drużyn dorosłych. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajęli Igor Fibakiewicz i Jeremi Lewandowski z opiekunem Wiesławą Amietszajewą. Trzecie miejsce przypadło Jakubowi Latuszkowi i Szymonowi Perlickiemu z opiekunem Natalią Buczek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajęli Szymon Borecki i Tomasz Dąbrowski. Konkurs został objęty patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości jak i Ministra Edukacji Narodowej.W podsumowaniu konkursu udział wziął również Dyrektor Centrum Cyberbezpieczeństwa Jan Kostrzewa.

Łukasz Kot

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe