Lubaczów. Charytatywny Kiermasz Ciast – Razem dla Gabrysi

  • 24.11.2022, 10:54
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Charytatywny Kiermasz Ciast – Razem dla Gabrysi
Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada br., Parafia Konkatedralna w Lubaczowie organizuje Charytatywny Kiermasz Ciast – Razem dla Gabrysi.

Po każdej Mszy Świętej będzie można nabywać przygotowane w tym celu słodkości. Całkowity dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony na leczenie Gabrysi Bryk. Mała Gabrysia urodziła się ze śmiertelną wadą serca, a zebranie potrzebnych środków może pomóc uratować jej życie, mówi mama Gabrysi, Joanna Domańska-Bryk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rodzice organizują różne wydarzenia, których celem jest uratowanie życia córki, dodaje tato Gabrysi, Paweł Bryk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla rodziców uratowanie życia swojego dziecka, jest najważniejszą sprawą, dlatego każda pomoc w tym celu jest bezcenna, podkreśla mama Gabrysi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy Kiermaszu zachęcają do włączenia się do akcji. Koszt leczenia małej Gabrysi to blisko 2,4 miliona złotych. Dlatego oprócz pomocy podczas Charytatywnego Kiermaszu Ciast w Lubaczowie, można także dokonywać wpłat na nadziejadladzieci.pl/gabriela-bryk.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe