Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy

  • 24.11.2022, 11:33
  • Małgorzata Zaręba
Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy Fot. KPP Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili w czwartek (23.22) działania pn. "Prędkość”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki łamania przepisów, a szczególnie na przekraczanie przez kierowców dozwolonej prędkości.

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego wczoraj policjanci z lubaczowskiej drogówki prowadzili działania pn. „Prędkość”. Celem akcji było ograniczenie zdarzeń drogowych ze skutkiem śmiertelnym oraz ujawnianie sprawców wykroczeń, którzy łamią przepisy drogowe. Działania prowadzone były na terenie całego powiatu lubaczowskiego.

Akcja jest prowadzonym cykliczne działaniem, którego celem jest walka z piratami drogowymi. Mundurowi zatrzymali 16 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Jeden z nich 27-letni obywatel Ukrainy na trzy miesiące stracił prawo jazdy. W miejscowości Zalesie jechał mercedesem z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe