Zmiana organizacji ruchu na ul. Szczebrzeskiej w Zamościu

  • 25.11.2022, 08:52 (aktualizacja 25.11.2022, 08:59)
  • Małgorzata Zaręba
Zmiana organizacji ruchu na ul. Szczebrzeskiej w Zamościu
W przyszłym tygodniu, bo w piątek (02.12) na remontowanym odcinku Zachodniej Obwodnicy Zamościa wprowadzona będzie czasowa organizacja ruchu.

Przypominamy, że od kilku miesięcy trwa intensywny remont  na ulicach: Dzieci Zamojszczyzny, 1 Maja i Szcebrzeskiej, gdzie aktualnie ruch odbywa się jednym pasem ruchu w każdym kierunku, a cały odcinek drogi jest dużym placem budowy. 

W piątek (02.12) zamknięta dla ruchu będzie ul. Szczebrzeska po prawej stronie na odcinku od Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu do granic Miasta Zamość. Ruch w kierunku centrum Zamościa będzie odbywał się w obu kierunkach jezdnią lewą.

Utrudniania będą dotyczyły prac remontowych związanych z budową: kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, usunięciem kolizji teletechnicznych i energetycznych oraz budową oświetlenia. W dalszej kolejności zostaną wykonane nowe konstrukcje; nawierzchni jezdni DK74, skrzyżowań, chodników, ścieżki rowerowej oraz zjazdów.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe