W Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu Zdroju czytelnicy mają „BLISKO”

  • 25.11.2022, 11:08
  • Ks. Mariusz Pastuszak
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu Zdroju czytelnicy mają „BLISKO” Krystian Kłysewicz
Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu Zdroju znalazła się w gronie beneficjentów prestiżowego konkursu „BLISKO”. Projekt ten został zorganizowany przez Narodowe Centrum Kultury ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach tego konkursu Biblioteka otrzymała wsparcie w wysokości ponad 100 tyś. zł., mówi Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu Zdroju, Elżbieta Majdan:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach przeprowadzonych działań odbyły się szkolenia i spotkania warsztatowe, dodaje koordynator projektu „Aktywna Przestrzeń Biblioteki”, Anna Kłysewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Także w przyszłym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu Zdroju zaprosi czytelników do udziału w kolejnych działaniach projektowych. A już dzisiaj (25.11) po godz. 17.05 na antenie Katolickiego Radia Zamość będzie miała miejsce rozmowa na temat realizacji projektu „Aktywna Przestrzeń Biblioteki” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego | Narodowe Centrum Kultury z programu B.L.I.S.K.O.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe