Turniej o Puchar Świętego Mikołaja i słodkie upominki dla zawodników

  • 25.11.2022, 12:40 (aktualizacja 08.12.2022, 12:16)
  • Małgorzata Zaręba
Turniej o Puchar Świętego Mikołaja i słodkie upominki dla zawodników
Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego serdecznie zaprasza do udziału w X Pucharze Świętego Mikołaja, który odbędzie się w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu. Główną atrakcją wydarzenia będzie Święty Mikołaj, który przybyłym zawodnikom wręczy słodkie upominki. Uroczyste otwarcie wydarzenia zaplanowano na godz. 12.00, a przed publicznością wystąpi znany wszystkim zespół Solaris.
Będzie to wyjątkowy turniej, bo klub będzie świętować jubileusz 10- lecia sportowej działalności. Z tej okazji w przed dzień turnieju, bo na piątek (09.12) zaplanowano zwiedzanie zamojskiej Starówki z przewodnikiem, by przybyłym na wydarzenie zawodnikom przybliżyć historię naszego pięknego Renesansowego miasta, które wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Natomiast w sobotę (10.12) po turnieju zawodnicy będą mogli wykazać się umiejętnościami jazdy na łyżwach. Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu podkreślił, że przybyła na halę tenisową publiczność będzie mogła posłuchać doskonałej muzyki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nawiązując do X Pucharu Św. Mikołaja, który odbędzie się w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu warto dodać, że w turnieju wezmą udział zaproszeni goście.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Reprezentanci Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego do Pucharu Świętego Mikołaja przygotowywali się podczas Turnieju Białego Pasa, który odbył się w listopadzie w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Radosław Niziołek dodał, że Puchar Świętego Mikołaja odbywa się co roku, by zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Układom karate będą mogli przyjrzeć się wszyscy chętni, bo nie tylko zawodnicy ale również mieszkańcy miasta i okolic, którzy z tą sztuką walki chcieliby zapoznać się bliżej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Co należy podkreślić w ubiegłym roku w Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego wzięło udział prawie dwustu karateków. Wszyscy chętni, którzy chcieliby zobaczyć na czym polegają układy karate zachęcamy do przyjrzenia się tej sztuce walki z bliska.

Więcej na temat Pucharu Świętego Mikołaja będzie można usłyszeć na naszej antenie w najbliższy czwartek (08.12) w audycji "Rozmowa dnia" o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe